nedeľa 3. júla 2011

Mesačná chvastačka ( 4. jún )


Mesačná chvastačka  meme, ktoré usporadúva Judit

 • ukáž čo za knihu si si kúpil/a 
 • ktorú si vyhral/a
 • dostal/a si ako darček
 • dostal/a za recenziu od vydavateľstva

JÚN :

Tento mesiac som sa s kúpou veľmi nepretrhla ( teda nekupovala som si nič ), ale dostala som celkom pekný balík kníh. Niektoré som dostala k narodeninám, iné za to, že sme s Triss, Luu a Judit také veľmi veľmi veľmi usilovné :).


Nezabudnite že knihy Nočný tieň a Triaška je prvá cena a Ľavá ruka Boha druhá cena , ktoré môžete vyhrať v súťaži, ktorú usporadúvam a končí 10.7.2011. Ak ste sa ešte neprihlásili do tejto súťaže, môžete tak urobiť tu

5 komentárov:

 1. Pekná nádielka...chcela by som mať niečo také doma, preto pokúšam šťastie v súťaži. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. treba skúšať raz to vyjde... aj keď na mňa sa ešte šťastie nikdy neusmialo a žiadnu knihu som nevyhrala....

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj, chcem sa ťa spýtať dá sa spolupracovať aj s inými vydavateľstvami ako je ikar. Ikar mi zatiaľ poslal knihu kacír.

  Ty si vydavateľstvá oslovila sama, alebo ti napísali oni?

  vďaka za odpoveď

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ešte je Slovart ale ten už ľudí má ( predpokladám, že už nikoho nepotrebujú aspoň teraz ) a čo sa týka iných vydavateľstiev ešte sa mi ani jedno neozvalo na moje maily, takže netuším ( skôr si myslím, že majú už recenzentov )... akurát som minule posielala nemeckému vydavateľstvu mail a aspoň mi napísali, že je drahé poštovné a preto sa nedá spolupracovať mimo ich štátu... naproti tomu slovenské sa ani neunúvali odpisovať.... jediný Ikar tam sú skvelí ľudia :) s tými sa spolupracuje viac než dobre :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vďaka za odpoveď, jj s ikarom mám tiež super skúsenosti :)

  OdpovedaťOdstrániť