nedeľa 2. októbra 2011

Novinka na október


V októbri vychádza druhá časť Knihy prekliatych zaklínačov od autoriek Kami Garcia a Margaret Stohl, s názvom Nádherná temnota. Na Martinuse je uvedený dátum 19.10.2011. Obálku som už videla, no nevedela som ju z neznámych príčin stiahnuť do môjho computera :D, ale môžem vám napísať, že je veľmi podobná tej českej a máme sa na čo tešiť .....

Záhadné sny Ethana Wata sa stále viac menia na vízie, ktoré sa mu priamo pred očami zjavujú už aj pri plnom vedomí. Lena sa mu stále viac vzďaľuje a on netuší čo sa s ňou vlastne deje. Bezmocne sleduje, ako mu láska preteká pomedzi prsty a uniká nevedno kam. Nechápe, že sa ho Lena snaží len chrániť. Pred temnými zaklínačmi, no i sama pred sebou. Zelená v jej očiach sa postupne mení na zlatú farbu zaklínačov a nikto netuší, či v nej nakoniec vyhrá jej mocná matka.

Ethan preniká hlbšie a hlbšie do svet zaklínačov, odhaľuje skryté pravdy a stáročia skrývaný systém podzemných chodieb, ktorý sa nikde nezačína ani nekončí.
Alebo azda áno? Nájde Ethan Veľkú bariéru na pokraji všetkých vecí? Podarí sa mu zachrániť Lenu pred ňou samou i pred jej vlastnou matkou?
Zvíťazí v jej očiach zelená, alebo zlatá?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára