utorok 9. apríla 2013

Zaostrené na...
...KNIHA

Dnes som si vybrala knihu, po ktorej už poškuľujem od prvých recenzií, čo sa vôbec objavili. Keď vydavateľstvo Slovart ohlásilo jej preklad, rozhodla som sa počkať a kúpiť ju v slovenčine. Pri 22 903 ratingoch dosahujúca hodnotenia 4,06. Anotácia je taká tajuplná a vyzerá, že príbeh bude riadne psycho zamotaný. Som na ňu riadne zvedavá... Podľa najnovších informácií od Judit by mala vyjsť 22.apríla. Tak čo, vrhnete sa po nej aj vy?
... FILMHostiteľ... Boli ste v kine? Ja som si teda naň zaostrila a teda poriadne. Nebanujem, pretože to bolo nad moje očakávania. Síce môj muž pri mne skoro zaspal, ale ja som si tento film neskutočne užila. Pri čakaní na film som zablúdila vedľa kina, samozrejme do kníhkupectva. Videla som aj novú obálku knihy. No neviem, ale mne sa skôr páči originálna obálka, ktorá je už skoro všade beznádejne vypredaná. Ešteže mám moju knihu bezpečne pri sebe, keďže som si dala prednedávnom re-reading. Správna príprava na film no nie? Inak medzi rečou na goodreads.com začalo čoraz viac ľudí siahať po tejto knihe znova. K filmu - filmári sa celkom slušne držali deja a len málokedy bola nejaká odchýlka. Plakala som spolu 3 krát :D. Napriek hrozným očakávaniam bol Ian mega super. A z Pátračky som mala husiu kožu.

...BLOGDnes som si zaostrila na recenziu na blogu Triss. Recenzovala knihu Kam zmizla Aljaška. Knihu som čítala a musím povedať, že Triss napísala všetko tak, že mám veru aj ja chuť, ju chytiť ešte raz do rúk a prejsť to všetko odznova.

"Na záver by som z tohto nezmyselného bľabotu chcela obviniť Johna Greena a odkázať vám, že pokiaľ hľadáte knihu, ktorá vám zmení život, stačí zájsť do kníhkupectva a kúpiť si Aljašku."


2 komentáre:

  1. Na Maru sa už aj ja veľmi teším a keď vyjde, plánujem si ju kúpiť.
    Na Hostiteľa som sa náhodou dostala do kina dvakrát po sebe (v piatok a v sobotu) a bolo to super. Ja som práveže naschvál nečítala knihu znovu a chcem si ju prečítať až teraz po filme. Bolo to dosť dobre spracované a myslím si, že aj herci podali super výkony. Plakala som dvakrát :D Ale necítila som sa až tak trápne, keďže baby v kine všade okolo mňa smrkali a fúkali si nos. Ja som aspoň bola ticho :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Maru si tiež plánujem prečítať a už poriadne dlho.:D Hádam nesklame.:P
    Aaa Hostiteľa som ešte stále nevidela, ale rozhodne chcem.:(

    OdpovedaťOdstrániť