pondelok 13. júna 2011

Novinky

Druhá kniha série Vlaci z Mercy Falls vychádza aj na Slovensku. V predaji by sa mala objaviť v novembri tohto roku.

Kniha od Jenny Downham v slovenskom názve Ty proti mne vyjde október tohto roku.

A ďalšia novinka je, že vydavateľstvo Enigma vydala prekrásnu knihu s názvom Kým dopadnem od Lauren Oliver.


Život môžeme žiť len raz. Roky, mesiace, týždne, dni... Presnejšie – sedem dní v týždni. Niekedy máme dojem, že sú navlas rovnaké. Študentka Samantha Kingstonová však naozaj prežije rovnaký deň sedemkrát. Je nútená prehodnotiť každý krok, ktorý v ten deň spravila, každé slovo, ktoré vyslovila, každú myšlienku, ktorá jej prišla na um.


Čo ak?
Čo ak by vám ostával už iba jeden deň života? Čo by ste urobili? Koho by ste pobozkali? A ako ďaleko by ste boli ochotní zájsť, aby ste si zachránili život?
 Zdá sa, že Samantha Kingstonová má všetko: populárne priateľky, najsexi chalana školy, priazeň mladého učiteľa... Má najlepšie z najlepšieho na strednej škole Thomasa Jeffersona – od najlepšieho stola v jedálni, po najvyberanejšie miesto na parkovanie. Piatok, 12. február, mal byť len ďalší deň v jej čarovnom živote.
Namiesto toho sa ukáže, že je jej posledný.
Potom dostane druhú šancu. Vlastne, sedem šancí. Prežije svoj posledný deň znova
a znova. Počas jedného zázračného týždňa objaví skutočnú hodnotu všetkého, čo môže stratiť. Podarí sa jej poučiť sa z vlastných chýb a zmeniť minulosť?

Možno
Možno vy si môžete dovoliť čakať. Možno pre vás nejaké zajtra existuje. Možno pre vás sú tu tisícky zajtrajškov alebo tri tisícky alebo desaťtisíc zajtrajškov, more času, že sa v ňom môžete kúpať, váľať sa v ňom, nechať ho prekĺzavať ako mince pomedzi prsty. Tak veľa času, že ho môžete premárniť.
Ale pre niektorých z nás je len dnes. Pravda je, že nevieme.

Viac zo seba dnes určite nedostanem. Ak chcete byť informovaný o všetkých novinkách presmerujete sa na bux4u. Snažíme sa tam všetky News-ky hádzať okamžite, aby sme vás čo najrýchlejšie informovali. Dúfam, že sa vám články, recenzie, kluby a kvízy budú páčiť. A keď sa preklikáte tam nazbudnite že sme aj na facebooku . :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára