štvrtok 1. decembra 2011

Naj kniha roka 2011 CZ ...

Strašne rada mením pravidlá počas jazdy :D - to som celá ja. Ale budiš! Keďže sa mi ozvala Syki , že by nebolo vôbec zlé, aby sa Naj kniha roka robila aj v Čechách, tak to zbuchnem teda spolu s tou slovenskou. Teda Český národe :),  vy budete hlasovať s rovnakými pravidlami tu v Naj knihe roka CZ a Slováci zasa v Naj knihe roka SK. Dúfam, že som vás totálne nepomotala :D. Každopádne pravidlá platia tie isté ako v slovenskej verzií a nájdete ich tu. Samozrejme Slováci môžete hlasovať aj v českej verzií a Česi zasa v slovenskej.
V Čechách bolo minulý rok vydaných omnoho viac kníh so žánrom young adult a tak to budete mať trošku ťažšie. A samozrejme všetky tieto vydania kníh, po mesiacoch idem dolovať zo Sykinho blogu :D, pretože ona je taká šikovnica šikovná a každý mesiac na svojom blogu uverejňuje všetky knihy, ktoré majú vyjsť.

LEDEN


N a tu už máte výber kníh vydaných v lednu .

BBart
Fantom Print

Argo
BBart

Fragment
Brokilon


Knižní klub

Čerešnička na koniec!!! Výherca Naj knihy roka SK sa pobije v poslednom hlasovaní s výhercom Naj knihy roka CZ. ( to len bude ešte boj !!! :D :D :D )

Tak šup šup hlasovať, do soboty treba pridávať hlasy knihám, ktoré zbožňujete, pretože už v sobotu na vás čaká ďalšie hlasovanie, tentoraz kníh za únor.

1 komentár: