sobota 17. decembra 2011

Naj kniha roka 2011 Sk a CZ #9Už len štyri hlasovania dámy a páni a dostaneme sa kde? Ha do finále!!! Takže dnes hlasujeme za mesiac september / září !!!....

Slováci vy ste si za august vybrali ako najlepšiu knihu Posledné štyri istoty od Paula Hoffmana, čo ma neskutočne potešilo. Prečo? Lebo tú knihu zbožňujem :)....

September bol bohatý hlavne kvôli vydavateľstvu Fragment. U nich tentoraz vyšlo až 6 kníh z ktorých si môžete vybrať. Tak ktorá bola tá najlepšia?

Fragment
Fragment

Fragment
Fragment

Fragment
Fragment


Česi, vy ste si za srpnovú knihu vybrali Pád od Lauren Kateovej, ktorý prevalcoval všetky ostatné z ponuky. Schválne či je taká dobrá dejovo, alebo zavážila obálka :). Ale ja som za obsah, pretože som jedna z tých, ktorým sa kniha naozaj páčila :D.

No a za září máte tiež bohatú ponuku a máte ju tu vďaka blogu Knižní doupě, z kade som čerpala čo všetko u vás mesačne vychádza. Hlasujte a nedajte sa už rušiť!

Fragment
Knižní klub
Knižní klub
Baronet

BB/art
JOTA

CooBoo
Knižní klub

Domino
BB/art

CooBoo
Fantom Print

BB/art
Fragment

Baronet

BB/art

CooBoo
                                      

2 komentáre:

  1. Toto bol dosť ťažký oriešok :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší pravděpodobnost ziskovosti

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovedaťOdstrániť